GAZETY IRAISAM-PIRENENA

Pelham Communications
Emma Gilhooly
emma@pelhamcommunications.com

EKIPA HAKANTO

Joël Andrianomearisoa
Artistic director

Miora Rakotoarimanana
Coordinator
+261 32 05 060 54
miora.rakotoarimanana@hakantocontemporary.org

Ranto Ny Aina Miarivololona 
Coordination assistant
+261 32 05 063 36
ranto.miarivololona@hakantocontemporary.org

Samuel J. Ramaholimihaso
Webmaster . Community manager
+261 32 05 063 39
samuel.ramaholimihaso@hakantocontemporary.org

Sandratra Randrianarisoa
Graphic designer
+261 32 03 060 69
sandratra.randrianarisoa@hakantocontemporary.org

Livanirina Randrianarivony
Production manager . Cultural mediator
+261 32 03 061 42
livanirina.randrianarivony@hakantocontemporary.org

Timothée Ethis de Corny
Artistic director assistant

TOERANA

Hakanto Contemporary
Alhambra Gallery . Rihana Faharoa
Ankadimbahoaka . Antananarivo
Madagasikara
E. contact@hakantocontemporary.org


ORA FISOKAFANA

Alatsinainy : 14.00 – 17.00
Talata hatramin’ny Asabotsy : 10.00 – 18.00